Cykloservis – kola mám prostě rád……

DSC_0080Cykloservis – kola mám prostě rád……Přivezte si své jízdní kolo na servis, seřídím a dokonale připravíme k jízdě. Jak probíhá  cyklo-servis u mě? Provádím opravy a seřízení všech typů jízdních kol. Stavím a přestavuji kola z Vámi vybraných komponentů. Prodej komponentů a jízdních kol na objednání. Každé  přijímané kolo upnu do montážního stojanu, kde zkontroluji základní stav kola. Změřím vytažení řetězu, zkontroluji  opotřebení brzdových špalíků, destiček, vycentrování kol, vůle, stav lanek a bowdenů, plášťů, popřípadě dalších dílů. Promluvím si s vámi co vás na kole trápí, co potřebujete opravit a navrhnu rozsah oprav. Vypíšu zakázkový list, určím  předběžnou cenu za práci a materiál a domluvím  termín vyzvednutí zakázky.

Proč jít na servis ke mě?

Stav kola – Konzultace stavu kola je u mne vždy ZDARMA!

Osobní přístup – pokud během servisu narazím na větší problém, tak Vám zavolám a další postup, případnou výměnu dílu konzultuji . Bez předchozí domluvy nikdy nevyměňuji dražší díly! O hotovém servisu Vás po dohodě informuji telefonem, emailem nebo smskou, která obsahuje konečnou částku za práci a materiál. Kolo Vám oservisuji a předám já! Stav kola tedy konzultuji poprvé při přijetí zakázky a podruhé při předání hotového servisu. Všechna kola po servisu zkušebně projíždím! Servis kol provádím za použití profesionálního nářadí, nástrojů, pomůcek a přípravků.  Provádím centrování a přeplétání kol. Seřízení ,odvzdušnění a opravy kotoučových brzd.

Servis

uspokojení z jízdy na kole je mnohem větší pokud všechno funguje tak jak má. Kontrola kola, nutnost seřízení a promazání závisí na četnosti použití, způsobu použití a kvalitě komponentů.

Před začátkem sezony

pokud si necháte kolo prohlédnout a seřídit před začátkem sezony prodloužíte životnost kola a sami budete mít z dobré funkce kola radost.

V průběhu sezony

pokud najíždíte větší objem kilometrů, nebo jezdíte ve zhoršených podmínkách ( déšť, bláto, písek ) je vhodné nechat kolo zkontrolovat alespoň 1x v průběhu sezony, vždy pak pokud není funkce 100%.

Na konci sezony

před uložením kola k „zimnímu spánku“ je dobré kolo ošetřit, promazat pohyblivé části a snížit napětí ve vedeních ( především řazení ). Tyto úkony můžete provést sami, nebo nám kolo přivezte a já se o něj postarám.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.